אבטחה באתר

אנו בכפתור ופרח יודאיקה משקיעים את מיטב האמצעים העומדים קיום בשוק על מנת להבטיח לך קנייה מהנה וביטחון ,
אנו מתחייבים שלא להעביר שום פרט מפרטי הלקוחות לכל צד או גורם שהוא .וכן להשתמש בפרטי כרטיס האשראי לביצוע תהליך הקניה בלבד מול חברת האשראי. פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים בשרתי החברה , כיום כל עסקאות כרטיסי האשראי עברו לתקן החדש PCI- בשיטה זו ביצוע התשלום של ההזמנה מתבצע ישירות במסופי חברות האשראי ולכן פרטי האשראי אינם נשמרים במערכות החברה, כפתור ופרח מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר .אלא לצרכי תפעול האתר בלבד.

אם בכל זאת תעדיפו לבצע רכישה מבלי למסור את פרטי מספר כרטיס האשראי שלכם באינטרנט ,תוכלו לעשות זאת ע"י בחירת תשלום אחרת בעת סיום בחירת המוצרים בקופה או ע"י יצירת קשר עם המשרד, לכל שאלה נוספת צוות מערכות המידע של החברה ישמח לעמוד לרשותכם.

תוכלו ליצור קשר דרך טופס צור קשר כאן

 

קנייה מהנה!

 

שאלות ותשובות:

 

כיצד מתבצע שלב התשלום באתר?
ברוב המקרים התשלום מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי. כאשר הצרכן מתבקש להקליד למערכת את פרטי כרטיס האשראי שלו, במידה והאתר לא מאובטח הצרכן חושף את פרטי כרטיס האשראי בפני כל אחד מהגורמים שיקבלו את הפרטים הנ"ל, ועלול להיעשות בהם שימוש לרעה, כמו"כ ניתן לשלם באמצעות PAYPAL או באמצעות המחאה, הבחירה של שיטת התשלום נעשית בעת סיום תהליך הקנייה באתר בקופה.


אתר כפתור ופרח מאובטח באמצעות פרוטוקול SSL 128bit(מפתח הצפנה)
פרוטוקול זה מעניק לגולש את אמצעי בטיחות אפקטיבי – המשמעות הנה שאף גורם אינו יכול לעשות שימוש בפרטי כרטיס האשראי, למעט אותו גורם שהקליד את הפרטים הנ"ל באתר, כלומר הגולש עצמו.

 

מהו פרוטוקול SSL (Secure Socket Layer)?
- זהו פרוטוקול אבטחת המידע הנפוץ בעולם של חברת נטסקייפ. הפרוטוקול מאפשר העברת מידע בטוחה ברשת האינטרנט.


על מה מתבסס פרוטוקול אבטחת המידע SSL?
אמצעי ההגנה מבוסס על עקרון ההצפנה. פירוש הדבר הוא שפרטי כרטיס האשראי אותם מקליד הגולש מועברים לספק דרך רשת האינטרנט בצורה של תקשורת מוצפנת.

 

כיצד אני יודע שאני משתמש באתר המאובטח בפרוטוקול SSL?
כראיה לכך שאכן הפעילות אותה מבצע הגולש ( הקלדת פרטי כרטיס האשראי) מוצפנת, יש לוודא שמופיע סימן של מנעול צהוב ליד כתובת הדומיין בעת הקלדת פרטי הכרטיס אשראי.