כפתור ופרח יודאיקה: פרופיל
מפעל לייצור פרוכת לארון קודש, כיסוי לבימה ולחזן, מעיל לספר תורה, חופות,
סט לטלית ותפילין, כיפות, מתנות ומזכרות.

 

היסטוריה:

בשנת 1929 עזב הרב יחיאל שמעון מינסקי את עירו במדינת פולין, בכדי להגשים את חלום חייו לעלות לארץ ישראל, בהגיעו לארץ הקודש השתכן בשכונת מאה שערים בירושלים ופתח לפרנסתו חנות ובית מלאכה קטן ברחוב מאה שערים 21.
הוא בחר לקרוא להם בשם "כפתור ופרח" וזאת מן הטקסט אשר מופיע במלאכת בניית המשכן והמנורה ע"י האומן "בצלאל", וברוחו גמר אומר להביא את רוח האומנות לעיסוקו בייצור ומכירת מוצרי יודאיקה. ברבות השנים השם "כפתור ופרח" נהיה שם דבר של איכות ויופי עם יצירתיות בעולם מוצרי הבית היהודיים.
עד ימים אלו, החנות נמצאת באותו מקום מן אותם הימים ברחוב מאה שערים 21, כאשר העסק התפתח והתרחב הוקם המפעל השוכן באזור התעשייה מקור ברוך בירושלים, למפעל צוות עובדים מקצועי, גדול ומנוסה. מכונות רקמה, תפירה ולייזר מהמשוכללים והטובים בעולם.
אנו גאים ושמחים להיות הדור השלישי ב"כפתור ופרח" ולשרת אתכם נאמנה.
תהליך הייצור:
ראשית, אנו מעסיקים צוות מעצבים מיומנים שעוסקים בפיתוח מוצרים בשילוב עיצובים חדישים ועכשוויים תוך דגש על איכות ושמירה גם על הפרטים הקטנים התורמים לעיצוב המוצרים.
לאחר בחירת העיצוב ע"י הלקוח, בוחרים את חומרי הגלם המתאימים, שירטוט מדויק, חירור ובחירת חוטי הרקמה המתאימים ועד בחירת הביטנה והסרטים התוחמים את המוצר.
תהליך הייצור נעשה ללא פשרות, החל מבחירת חומרי הגלם המובחרים, ושיטות עבודה מיוחדות ועד לשלב בקרת איכות קפדנית.
כל מוצר בטרם העברתו/ ללקוח, עובר בדיקה מקיפה ויסודית לשלימות המוצר והתאמתו להזמנת הלקוח.
מערכת בקרה זאת מבטיחה את המוצר המוגמר המובחר והתמורה המלאה לשביעות ציבור הלקוחות.
ל"כפתור ופרח" יש את הניסיון הרב ביותר בארץ בייצור יודאיקה ברקמה, הידע והניסיון הרב שצברנו במהלך עשרות השנים מעניקים ללקוחות החברה ליהנות ממגוון רחב של מוצרי יודאיקה המתאימים והמותאמים לכל אחד.

אודותינו:

מוצרי חברת "כפתור ופרח" מפארים ומאדירים את יופיים של עשרות ומאות בתי כנסת ברחבי העולם, להנאתם ושביעות רצונם המלאה של רבבות מתפללים, בין לקוחותינו: בתי כנסת, ישיבות, בתי חב"ד ברחבי העולם, משרדי ממשלה ועוד.
מפעלנו הינו משווק מורשה למשרד הביטחון ולצה"ל.
חברת כפתור ופרח בע"מ נסקרה ונבחנה ע"י חברת רונט (שירותי הסמכה בינלאומיים בע"מ) ונמצאה תואמת לדרישות התקן: ISO 9001 : 2008 בתחום הפעילות עיצוב, ייצור, ויבוא מוצרי רקמה יודאיקה וטקסטיל.
ISO 9001:2008 הנו התקן הבינלאומי המוכר עבור מערכת ניהול איכות - QMS Quality Management System. התקן זה, מספק לארגון מערכת עקרונות שמטרתם לוודא את קיומה של גישה הגיונית ובריאה לניהול הפעילויות העסקיות על מנת להשיג בעקביות שביעות רצון בקרב הלקוחות.

מגוון מוצרינו:

בין יתר המוצרים והאפשרויות העומדות לרשות הלקוחות,
ייצור פרוכת לארון קודש, כיסוי לבימה, מעיל לספר תורה, שקיות לטלית ולתפילין, מפיות לשבת ולפסח, חופות, כרית לבית מילה, פרוונים, רקמה והדפסה על חולצות, תיקים, חלוקים, מגבות, כובעים. חריטה בלייזר על עץ וזכוכית. כיפות מודפסות ורקומות לחתונה, בר מצווה ולכל אירוע. טליתות, מגוון מתנות ומזכרות (רקומות או מודפסות) למוסדות ואירועים - בהתאמה אישית לצרכי הלקוח, כמו גם, כל פריט ייחודי אחר בהזמנה מיוחדת.

הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם בכל זמן ובכל נושא, מוכן וערוך להתמודד עם כל אתגר, ולהעניק את הפתרונות המקצועיים והאיכותיים ביותר, חברת "כפתור ופרח" הייתה עם השנים לשם נרדף לאיכות מקצועיות ואמינות.


נשמח לתת לכם שרות אישי ב -


חנות המפעל: רחוב מאה שערים 21 ירושלים, טלפון: 02-537-00-11, אמייל:
[email protected], למפת הגעה לחץ כאן

מפעל וחדר תצוגה: אזור התעשייה מקור ברוך ירושלים, טלפון: 02-561-0960, 02-5000-940, פקס: 02-500-2033,
אמייל ספקים:
[email protected] למפת הגעה לחץ כאן

ליצירת קשר והזמנות: 02-5000-940, נייד: 054-76-86-770, אמייל:
[email protected] סקייפ: kvjudaica