בתים לספרי תורה מחירים 

 

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים בית לספר תורה?

 

ספר התורה הינו קודש הקודשים ועל מנת למצוא עבורו את הכיסוי המתאים, יש להביא בחשבון מספר פרמטרים חשובים הנוגעים לשיקולים בלעדיים מבחינת הצורה, הגודל, העיטורים, החומרים והצבעים. בשוק הרחב תוכלו למצוא מגוון רחב של בתים לספרי תורה מדגמים וחומרים שונים, צבעים וצורות. אך הכלל החשוב מכל הוא להגן למשך שנים ארוכות על הקלף הנמצא בפנים ולספק לו כיסוי מכובד וראוי למען כל באי ויושבי בית הכנסת.

 

לצפיה במוצרים לחצו כאן

 

טיפים לבחירה קלה

 

דעו מה לחפש – חשבו על גודלו של הספר שברשותכם ועל הכיסוי מחומר מתאים עבורו, האם אתם מעוניינים בבית צנוע או מקושט ומלא עיטורים, ברישום מיוחד או בשיבוץ אבנים. ככל שתקדימו להבין מהן הנקודות המנחות של הרכישה, הדבר יקל עליכם ברגעי הבחירה.

 

קלות הגלילה – ספר התורה יושב בתוך הארגז כאשר הפתיחה שלו הינה משני הצדדים ומגילת הקלף מועברת מצד לצד בעת הקריאה. מוטות הגלילה של הספר מכונים "מוטות החיים" ויש לוודא כי הבית מיוצר באופן קל ונוח ביותר לגלילה רציפה.

 

קלות הנשיאה – ספר התורה הינו תשמיש הקדושה הקדוש מכל ובמועדים שונים הוא נישא לראווה ואף מועבר בין המתפללים. אם חלילה נופל הספר, יש לגנוז אותו מיד. לכן חשוב שהבית שנושא אותו יהיה קל ונוח לנשיאה, על מנת למנוע מצב של נפילה.

 

בתים לספרי תורה מחירים

 

עיצוב אישי – חנות מוצרי יודאיקה ותשמישי קדושה המאפשרת עיצוב אישי של בתים לספרי תורה מחירים שונים וחומרי ייצור אחרים, תוכל לתכנן ולבצע הכנה אישית מהודרת מטובי החומרים ועל סמך התנאים שחשובים לכם. תוכלו לצרף אלמנטים וסמלים מן הדת כמו שיבוץ אבני חן, עיטורים מכסף וזהב, תוספת מילים או פסוקים ועוד. יש לבחור בחנות אמינה ומקצועית בעלת ניסיון, שאינה מתפשרת על חשיבות האיכות בשום מקרה.

 

מחפשים תיק לספר תורה? אם כן, כפתור ופרח אומנות ויודאיקה היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החנות, שמתמחה במכירת מוצרי יודאיקה לא מעט עשורים, מעמידה לרשותכם מגוון של אפשרויות במחירים נוחים. לקבלת פרטים אודות מוצרים נוספים, עלויות וכל מידע אחר שיוכל לעזור לכם בבחירה וברכישה, צרו קשר בטלפון 02-5000-940