טלית גדול מחיר 

 

טלית גדול, טלית קטן וטלית חתן – כל מה שחשוב לדעת

 

שוק הטליתות בישראל הפך בשנים האחרונות לאופנה של ממש. כל יצרן טליתות מעמיד לרשות הלקוחות מבחר גדול מאוד של דגמים, החל מטליתות עשויות אקרילן שעלותן אינה עולה על 100 ₪ ועד טליתות מהודרות במיוחד שיכולות לעלות גם כ-1,000 ₪. אם תרצו תוספות עיצוב אישיות תשלמו עליהן תוספת של 200 ₪ בממוצע, תלוי בסוג המלאכה שיש לבצע עבורכם. כדי לרכוש טלית גדול מחיר הטלית חייב להיות כזה שמתאים למוצר. הטליתות היקרות ביותר עשויות צמר רחלים טהור ולכן אין כל סיבה שדגמים מבדים פשוטים יותר יהיו בעלי אותו מחיר.

 

לצפיה במוצרים לחצו כאן

 

דגמים מעוצבים גם לטלית קטן

 

גם לגבי הטלית הקטן מכיל השוק אינספור בדים, איכויות ודגמים שניתן ללבוש באופן נוח ביותר. ככל שהטלית קטן מכילה יותר איכויות אישיות כמו נידוף זיעה, גימור פרנזים מיוחד או מעטפת רשת, כך מחירה יעלה. מומלץ לצד רכישת טלית קטן מפוארת או מיוחדת, להצטייד גם במספר יחידות גדול של הדגם הפשוט וכך להימנע משחיקת הטלית היקרה והחגיגית יותר.

טליתות חתן מיוחדות

 

חתונה היא תמיד אירוע מרגש במיוחד ועל כן זקוק החתן לטלית איכותית ביותר, רצוי מצמר רחלים למניעת החלקות מחגורת הכתפיים וכזו שתהיה מספיק מכובדת ומהודרת כדי להתיר את המעמד המרגש. אנשים שמעוניינים להעניק טלית לחתן מחיר איננו מגבלה עבורם. כאשר מדובר במתנה מיוחדת, הרוב מעדיפים לרכוש טלית חתן הכוללת עיצוב אישי והיא תוכל לשרת את חתן השמחה גם בהמשך חייו ולהוות עבורו מזכרת בעלת ערך סנטימנטלי ורגשי מאוד. כדאי לעטר את הטלית בפס יוקרתי או רקמה מיוחדת, להוסיף כיתוב אישי למשל עם המועד העברי של יום החתונה, תוספות של עיטורי פרחים או קמע מן המסורת, סמל מיוחד ביהדות כמו לוחות הברית ועוד.

 

מחפשים טלית יפה לחתן או לבר המצווה? אם כן, כפתור ופרח יודאיקה היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החנות, שמתמחה במכירת מוצרי יודאיקה לא מעט עשורים, מעמידה לרשותכם מגוון של אפשרויות במחירים נוחים. לקבלת פרטים אודות מוצרים נוספים, עלויות וכל מידע אחר שיוכל לעזור לכם בבחירה וברכישה, צרו קשר בטלפון 02-5000-940