טלית צמר רחלים מחיר

 

 כיצד להבדיל בין סוגי הטליתות השונים?

 

טלית הינה הבגד שלובשים הגברים בזמן התפילה בבית הכנסת ומצוותו מן התורה: "וְעָשׂוּ לָהֶם צִיצִת עַל-כַּנְפֵי בִגְדֵיהֶם, לְדֹרֹתָם; וְנָתְנוּ עַל-צִיצִת הַכָּנָף, פְּתִיל תְּכֵלֶת. וְהָיָה לָכֶם, לְצִיצִת, וּרְאִיתֶם אֹתוֹ וּזְכַרְתֶּם אֶת-כָּל-מִצְו‍ֹת יְהוָה, וַעֲשִׂיתֶם אֹתָם …” (במדבר טו, לח-מא)

 

הטלית לרוב נארגת מצמר רחלים טהור על מנת ללבוש אותה על בגדי צמר או פשתן, אך ישנן גם טליתות מאקרילן או משי, שמתאימות לבגדים סינטטיים. מטרתה היא לעטוף את האדם במצוות ולבודד את ליבו ועיניו ממעשים רעים. כמו כן נועדה הטלית לשם הריכוז בתפילה.

 

לצפיה במוצרים לחצו כאן

 

נקודות חשובות על בחירת סוג הבד

 

הטליתות בעלות דגמים מרובים ושונים – החל מטליתות דוחות כתמים ומאווררות לחודשי הקיץ ועד כאלו המונעות החלקה מהכתפיים. ניתן גם להוסיף דוגמה אישית לבד הטלית לפי דרישה, כאשר המחיר מטפס בהתאם לרמה האמנותית המבוצעת על הבד. למשל - הזמנה אישית של טלית צמר רחלים מחיר טלית זו יהיה גבוה יותר אם יכיל עיצוב אישי, מאשר טלית אקרילן חלקה בלבד. על הטלית ניתן להוסיף גם עטרה המונעת השחרה ומזוהה עם חסידויות מסוימות. לרוב טלית בעלת פסים שחורים מזוהה עם קהילת אשכנז, טלית בעלת פסים לבנים מיועדת לספרדים ואלו המודרניות בעלות צבעים מגוונים כמו זהב וכסף, חוטים צבעוניים (למשל חוט תכלת) וגימורים שונים.

 

הרוב המוחלט עדיין מעדיף את טלית הצמר. היא קלילה ואוורירית, נוחה ללבישה גם בימים חמים ומיוצבת על חגורת הכתפיים באופן שמונע החלקה. אם אתם מחפשים טלית צמר מחיר הטלית יכול לנוע גם עד 1,000 שקלים, אם תבחרו לבצע בה עבודת אמנות אישית. יחד עם זאת, מדובר בתשמיש איכותי המלווה אתכם למשך שנים ומחבר אתכם אל התפילה ולכן עליו להיות מכובד, ראוי ובר חשיבות גבוהה מאוד בעיניכם.

 

מחפשים טלית יפה ומהודרת? אם כן, כפתור ופרח יודאיקה היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החנות, שמתמחה במכירת מוצרי יודאיקה לא מעט עשורים, מעמידה לרשותכם מבחר של אפשרויות במחירים נוחים ומאיכות גבוהה. לקבלת פרטים אודות מוצרים נוספים, עלויות וכל מידע אחר שיוכל לעזור לכם בבחירה וברכישה, צרו קשר בטלפון 02-5000-940