עטיפות לספר תורה

 

כך תבחרו כיסוי / עטיפה מתאימה לרגל חגיגות מתן תורה ו / או הכנסת ספר תורה

 

הילד או הילדה שלכם חוגגים בקרוב את טקס מתן תורה – איזו התרגשות! הם מתכוננים ועמלים רבות על הטקס ועל הרגע בו יגיע תורם לקבל את הספר ואילו לכם כל שנותר הוא לרכוש כיסוי/עטיפה לספר תורה שתהיה יפה ומכובדת ותעניק לילדכם תחושה של מעמד מכובד וראוי. אז מה כדאי שיופיע על העטיפה? ציטוט מיוחד, סיפור הבריאה, אולי תמונה מיוחדת של 12 השבטים?

לצפיה במוצרים לחצו כאן

סוגי העטיפות הקיימים

בזמן שאתם מתלבטים לגבי עטיפות לספר תורה עבור ילדכם, כדאי לדעת שמגוון העטיפות לרכישה הינו אדיר ושלל רעיונות מעניינים ומקוריים מחכים לכם באתרי היודאיקה השונים. אפשר לברר עם הילדים מהו הסיפור האהוב עליהם, או הדמות האהובה ולהזמין עטיפה מתאימה המציגה אותם. ניתן לברך ולהקדיש על ידי פסוק מיוחד שיופיע במרכז העטיפה ואף להוסיף לה סמלים מיוחדים כמו מנורה, לוחות הברית, חופה יהודית או מגן דוד.

 

עטיפות לספר תורה

 

לשם מה צריך בכלל עטיפה?

תפקידה של העטיפה הינה לשמור על קודש הקודשים – ספר התורה. כאשר מוענק הספר לילדים, חלה בקרבם התרגשות וציפייה רבה ועל כן הם ישמחו לקבל כיסוי איכותי שיגן עליו היטב ויראה מהודר ומכובד. העטיפות לספרי התורה עשויות לרוב מקטיפה או בד כותנה איכותי. ניתן לבחור מבין מגוון רחב של צבעים את העטיפה המתאימה וכן להזמין עיצוב אישי כראות עיניכם. המטרה היא שתקבלו עטיפה תפורה ומרהיבה שתתלבש על ספר התורה ממש כמו כפפה ליד. יש לשים לב לעובדה שחלק מבתי הספר מכילים דרישות עיצוביות משלהם לעטיפה וחשוב להקפיד על כך בהתאם לתנאי העיצוב. אך אם לא נמסרו כל הנחיות וקיבלתם יד חופשית – הרי אתם רשאים לעצב, להכין ולדמיין את העטיפה כרצונכם.

 

כמו כן קיים כיסוי לספר התורה עם ברכות התורה כולו רקום בצבע שתבחרו ובמידות המתאימות עבורכם , מעילי ספרי תורה , טבעות לספרי תורה אצבע ועוד ניתן לייצר עבורכם לפי עיצוב שתבחרו.

 

רוצים לרכוש לכם או לאנשים יקרים לכם מוצרי יודאיקה, כמו מעיל לספר תורה או כיפות מיוחדות? אם כן, כפתור ופרח יודאיקה היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. החנות, שמתמחה במכירת מוצרי יודאיקה לא מעט עשורים, מעמידה לרשותכם מבחר של אפשרויות במחירים משתלמים. לקבלת פרטים אודות מוצרים נוספים, עלויות וכל מידע אחר שיוכל לעזור לכם בבחירה וברכישה, צרו קשר בטלפון 02-5000-940 0508-617-838