להזמנות:

02-5000-940

משלוחים לכל העולם
 
 
תקנון האתר

תקנון האתר

 

כללי

אתר (להלן: "האתר") שפותח ומופעל ע"י חברת "כפתור ופרח" משמש כקניון אלקטרוני לרכישת מוצרים ושירותים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט, הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידך באתר, ויהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בינך לבין "כפתור ופרח".
עקב כך, הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון.
גלישה באתר ו/או רכישת מוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג לפי התקנון, לכן אם אינך מסכים לתנאי מתנאיו הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.

 

אודות המכירות

כפתור ופרח מאפשרת לך לרכוש מוצרים ושירותים שונים באמצעות האתר, בדרך נוחה, מהירה, קלה ובמחירים אטרקטיביים, אנו מציעים באתר מוצרים ושירותים למכירה בדרכים שונות.
עבור כל מוצר המוצע למכירה מוצג "דף מכירה", הכולל את שם המוצר ואת קוד מוצר המוצע למכירה, מחיר המוצר מופיע בדרך כלל בדף המכירה.
כל המחירים המוצגים בדף המכירה אינם כוללים מע"מ בהתאם לחוק הישראלי, במידה ואינך תושב ישראל מדינת ישראל ניתן להזדכות על תוספת VAT ששולמה בעת הקניה ע"י קבלת ומילוי טופס מיוחד מאתנו, הזיכוי יתבצע מקניה ב - 100$ ואילך.
כדי לבצע הזמנה של מוצר או שירות יש תחילה לבחור את המוצר או השירות. ואח"כ יש להקליד בקופה פרטים בסיסיים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי, ואז הופכת הקניה למבוצעת.
כדי שההזמנה תבוצע במהירות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים אחרת לא נוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה.
מיד לאחר ביצוע הפעולה יבוצע על ידינו בדיקה של פרטי כרטיס האשראי ועם אישור ההזמנה ע"י חברות כרטיסי האשראי, ההזמנה תבוצע.
חשוב להבהיר,קניה באתר מהווה אישור מבצע הפעולה, להיכלל ברשימת לקוחותינו, אשר נמנים על תפוצת הדיוור הישיר שלנו.
יובהר ויודגש,הקניה באתר תהווה ראיה ברורה לנכונות הפעולות.
החיוב בפועל בגין עלות המוצר, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי, רק לאחר שאנו בטוחים שאנו מחזיקים את המוצר במלאי, במידה והמוצר אינו קיים במלאי הלקוח יקבל הודעה על האפשרויות לקבל את המוצר.

דע: הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.

במקרה בו לא אושרה העסקה ע"י חברות האשראי יקבל מבצע הפעולה הודעה מתאימה. לצורך השלמת הרכישה יידרש מבצע הפעולה ליצור קשר טלפוני עם מוקד שרות הלקוחות שלנו לצורך הסדרת אישור חברות האשראי לביצוע העסקה.
יובהר ויודגש, פעולת הקניה תחשב כמושלמת רק לאחר מסירת פרטי האשראי ע"י מבצע הפעולה. במקרה כאמור, יחשבו מועדי ההספקה רק החל ממועד אישור העסקה ע"י חברת כרטיסי האשראי. במידה ולא יתקבל אישור להזמנה בתוך 10 ימי עסקים ממועד קבלת ההודעה על סירוב חברות האשראי למתן אישור לביצוע העסקה, נהיה זכאים לבטל את ההזמנה.

במקרה בו בחר מבצע הפעולה שלא להשאיר את פרטי כרטיס האשראי, אלא כי ייווצר עמו קשר טלפוני לצורך ביצוע קבלת פרטי האשראי או כדי לשלם באופן שונה, תחשב הפעולה כמושלמת רק לאחר קבלת תשלום ע"י מבצע הפעולה. במקרה כאמור, יחשבו מועדי ההספקה רק החל מקבלת התשלום עבור ההזמנה.
יובהר ויודגש, היה והלקוח בחר באפשרות שייווצר עמו קשר טלפוני לצורך ביצוע ההזמנה, והלקוח לא השיב לפניה הטלפונית ו/או באמצעות דואר אלקטרוני שלנו בתוך 10 ימי עסקים ממועד הפניה, נהיה זכאים לבטל את ההזמנה.

 

שיטות המכירה

הגולש בוחר מוצר (מומלץ לעיין בדף המכירה בטרם ביצוע הקניה) ומבצע את הקניה בהתאם להוראות באתר.
הגולש רשאי לבחור ולמסור את פרטי כרטיס האשראי באמצעות הטלפון. לצורך כך עליו להשלים את הליך המכירה ולבחור ב"אופן התשלום" את האפשרות שנציג לקוחות יצור עמו קשר טלפוני. מכירה תחשב כהושלמה רק לאחר שנוצר קשר טלפוני בין נציגינו לבין הגולש, וקיבל אישור כי המכירה הושלמה.
יובהר ויודגש, החיוב בפועל בגין עלות המוצר, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי, רק לאחר שאנו בטוחים שאנו מחזיקים את המוצר במלאי, במידה והמוצר אינו קיים במלאי הלקוח יקבל הודעה על האפשרויות לקבל את המוצר,
הצעה שלא עמדה בתנאי תקנון זה תיפסל.

 

אספקת/הובלת המוצרים

אנו נדאג לאספקת כל מוצר הנרכש על ידך באתר לכתובת שהוקלדה בעת ביצוע הקניה.
אנו מתחייבים לספק רק מוצר אשר שולם במלואו כמפורט להלן:
אנו לא יהיו אחראים לכל איחור או עיכוב בהספקה ו/או לאי-הספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתנו לרבות שביתות וכדומה.
התקנון של רשות הדואר לישראל [שבאמצעותו אנו מבצעים את האספקה של המוצרים] יחול על כל אספקה של מוצר באמצעות האתר, ויחייב כל מציע, במידה והלקוח בחר חברת משלוחים שונה יחול התקנון של החברה שנבחרה.
המשלוח אינו כולל מיסים נלווים שישולמו במידת הצורך ע"י הלקוח, בהתאם לחוקי המדינה בה מתקבל המשלוח.
זמני אספקת המוצרים כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (ימי א` עד ה`, לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).
רוכש מוצר יהיה רשאי לאסוף את המוצר מהחנות או מהמפעל ללא חיוב על המשלוח, יש לציין זאת בעת ההזמנה, ולפנות אלינו לתיאום זמן לקבלת המוצר.

בכל מקרה של בקשה לביטול עסקה לאחר שהמוצר נשלח זה מכבר, כפוף ביטול העסקה לכך שהלקוח יחזיר את הנכס באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא לחנות על חשבונו ובהתאם לתקנון.


 

שירות לקוחות

בשאלות לגבי המוצרים המוצגים באתר, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו עם כל השאלות שיש לך.
ניתן לפנות ישירות לשירות הלקוחות שלנו:
בדואר אלקטרוני:
[email protected]
בטלפון:             5000940 - 02      
בפקס:              5002033 - 02      
נציגי שרות לקוחות ישמחו לעמוד לשירותכם בכל שאלה הנוגעת לתהליך הרכישה ובכל נושא אחר על מנת להנעים את חווית הרכישה ולהפכה לפשוטה ומהירה.

 

כשרות להשתמש באתר

כל אחד רשאי להשתתף בהליך המכירה הפומבית על מנת לבצע רכישות, בכפוף למילוי התנאים המצטברים המפורטים להלן:
המשתמש הנו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. במידה והנך קטין (מתחת לגיל 18) או אינך זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, יראו את שימושך באתר כאילו קיבלת את אישור האפוטרופוס, המשתמש הנו בעל כרטיס אשראי תקף, שהונפק ע"י אחת מחברות כרטיסי האשראי.