חופה פשוטה להשכרה 

חופה להשכרה מעוצבת ויפה

 לצד ההתרגשות והשמחה, הפקת חתונה גם כרוכה בהרבה הוצאות למגוון צרכים, שבמידת האפשר עדיף לחסוך בהן. בין היתר, רבים מבקשים בימינו לחסוך בהוצאות החופה על ידי הזמנת שירותי השכרת חופה.

 חופה להשכרה תוכלו לשכור מחברת כפתור ופרח, המתמחה בייצור פריטי יודאיקה רקומים מטקסטיל, לרבות ייצור של חופות מסורתיות מרהיבות ביופיין, אותן ניתן לקנות או להשכיר. בחברה מציעים עבור חופה וכיסויים לטלית ותפילין לחתן ורקמה אישית לכלה

בעיצוב אישי במחירים מיוחדים ומשתלמים במיוחד.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

 

כפתור ופרח שם דבר בעולם היודאיקה מאז 1928

 חברת כפתור ופרח שבירושלים הפכה כבר מזמן לשם דבר בעולם היודאיקה בזכות האיכות, הייחוד והיופי של מוצרי התפירה והרקמה שהיא מייצרת. לחברה מפעל מקצועי בו עובד צוות מיומן ומסור הנעזר בציוד מתקדם של מכונות לייזר ותפירה מהחדישים בעולם. את מוצרי הטקסטיל והחופות מפתח צוות מוביל של מעצבים הפועל מתוך שילוב של מסורת יהודית לצד גישות עיצוב חדישות מקוריות, ושם דגש על רמה גבוהה של איכות וירידה מדויקת לפרטים.

 

 חופה פשוטה להשכרה

 

מגוון רחב ואיכותי של חופות להשכרה

 חופות להשכרה מוצעת על ידי חברתנו במבחר דגמים ומחירים, החל מהשכרת חופה פשוטה ועד לחופה מסורתית להשכרה ייחודית ומפוארת. חופה להשכרה מחיר החופות מוצעות במידות סטנדרטיות של שני מטר על שני מטר, וקיימת אפשרות גם להזמינן גם במידות מיוחדות. למשל, בין הדגמים המיוחדים של חופות להשכרה המוצעים על ידינו תוכלו למצוא:

 

  • עיטורים- חופה מפוארת ואומנותית מבד קטיפה משובח, המוצעת בגוונים של כחול כהה, לבן וורוד. החופה מעוצבת עם מעגל מרכזי מעוטר מרהיב ביופיו ועם ברכה רקומה בצד "קול ששון וקול שמחה קול חתן וקול כלה", אותה מברכים במהלך הטקס.

  • עיטורים מפואר- חופה מרהיבה ששוליה הגליים עשירים בעיטורי שושנים, במרכז החופה רקום במעגל המשפט "מזל טוב וסימן טוב יהיה לנו ולכל ישראל". היא עשויה מבד קטיפה איכותי ומוצעת בגוונים של כחול כהה, לבן וורוד.

  • ובצאתי לקראתך- חופה מפוארת ואומנותית לחתונה, מעוצבת עם מעגל מרכזי מעוטר בכיתוב "בצאתי לקראתך לקראתי מצאתיך". בשולי החופה רקומה הברכה "עוד ישמע בהרי יהודה ובחוצות ירושלים קול ששון וקול שמחה קול חתן וקול כלה", אותה מברכים במהלך הטקס. כמו כן החופה עשויה מבד קטיפה משובח והיא מוצעת בגוונים של כחול כהה, לבן וורוד.

  • דגם ענבים- חופה מרשימה בעיצובה, מעוטרת בענבים ועלי גפן, אשר בשוליה רקום בצבע זהב הפסוק "קול ששון וקול שמחה קול חתן וקול כלה". החופה עשויה מבד קטיפה איכותי והיא מוצעת בגוונים של כחול כהה, לבן וורוד.

  • שושנים מפואר- חופה מפוארת עם עיצוב מרשים של שושנים ורודות אשר בשוליה רקום הפסוק "קול ששון וקול שמחה קול חתן וקול כלה". החופה עשויה מבד קטיפה איכותי ומוצעת בגוונים של בורדו, כחול כהה, ורוד ולבן.

  • מגן דוד- חופה מסורתית להשכרה עם עיצוב על זמני של מגן דוד במרכז, המוקף בפסוק "עוד ישמע בערי יהודה ובחוצות ירושלים", ואשר בשוליה רקום הפסוק "קול ששון וקול שמחה קול חתן וקול כלה" שמעוטר בפרחים עדינים. כמו כן החופה עשויה מבד קטיפה משובח וניתן להזמינה בכל צבע שתרצו .

 

הזמנת חופות להשכרה

 להזמנת חופות להשכרה ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת כפתור ופרח בטלפונים 02-5000-940 ו- 050-857-5536.